Rezerwacje - Hotel Portius *** Krosno

Regulamin rezerwacji:
1.      Rezerwacji pokoju hotelowego dokonuje się poprzez wypełnienie i wysłanie formularza rezerwacyjnego.
2.      Wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z gwarancją otrzymania wybranego pokoju hotelowego w określonym w formularzu terminie.
3.      Hotel w jak najkrótszym czasie odpowie w sposób wskazany w formularzu przez rezerwującego, potwierdzając rezerwacje lub informując o braku wolnych pokoi.
4.      Za skutki wynikłe z podania w formularzu nieprawidłowych danych przez rezerwującego, całkowitą odpowiedzialność ponosi osoba dokonująca rezerwacji.
5.      Hotel Portius nie ponosi odpowiedzialności za brak dostępu do systemu rezerwacyjnego z przyczyn leżących po stronie dostawcy usług internetowych.
 
Zgoda na przetwarzanie danych
Dokonując rezerwacji przez formularz internetowy, rezerwujący wyraża zgodę na umieszczenie otrzymanych danych osobowych w zasobach informacyjnych hotelu Portius. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji rezerwacji, ułatwienia dokonywania kolejnych rezerwacji, oraz w celach marketingowych zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie danych osobowych. (Dz.U. 1997 nr 133 poz.883).
Dokonując rezerwacji akceptują Państwo powyższy regulamin
Check in
Check out

Other details

Szanowni Państwo

Informujemy, że od dnia 05 maja 2020r.
Hotel Portius będzie ponownie otwarty.

Zapraszamy!